Kalendarze jednodzielne z indywidualnym nadrukiem w pełnym kolorze.
Jest to kalendarz, który został zaprojektowany w takiej formie aby był łatwy do przetransportowania jak i również wygodny w eksploatacji. Na pierwszej stronie można zauważyć duży kolorowy nadruk . Strony kalendarza są wykonane z kartonu który jest kredowany i lakierowany z połyskiem. Klient może sobie zażyczyć (za dodatkową opłatą) produkt laminowany folią matową .Wymiary kalendarza to 315×670 (mm).

Kalendarze jednodzielne posiadają zrywane kalendaria, produkowane są w trzech językach (polski, angielski i niemiecki).
Ponadto każda strona zawiera informacje o imieninach. Druk wykonany jest na papierze offsetowym Amber Graphic 8g w dwóch kolorach czarnym i czerwonym. Kalendarium posiada również okienko przesuwne, które wskazuje aktualną datę.

Informacje o transporcie oraz cenie.
Produkty są dostarczane w opakowaniu w postaci koperty papierowej samoklejącej, która umożliwia bezpośrednią jego wysyłkę bądź podarowanie go w estetycznej formie. Dodatkowo koperta zabezpiecza kalendarz przed uszkodzeniem oraz rozłożeniem podczas transportu do klienta. Klient może zażyczyć sobie (za dodatkową opłatą) kolorowy nadruk na kopercie. Cena kalendarza jednodzielnego wynosi od 725.00 PLN. W cenę jest wliczone pakowanie i montaż oraz koperta.

Zapraszamy do zapoznania się z oferta http://www.drukarniaszczecin.pl/catalog,pl,kalendarze_jednodzielne_2012,58.html