Reklamowe torby papierowe z nadrukiem w postaci nazwy oraz logo twojej firmy to idealny pomysł na rozpropagowanie twojego przedsiębiorstwa w przestrzeni publicznej. Eleganckie, oryginalne i wytrzymałe doskonale sprawdzą się podczas targów, spotkań branżowych czy konferencji. Możesz pakować do nich gadżety, wręczane klientom jako prezent lub pakować do nich zakupione artykuły. Dzięki naszym papierowym, ekologicznym torbom reklamowym z nadrukiem szybko zauważysz wzrost rozpoznawalności twojej marki i jednocześnie zadbasz o środowisko. Sprawdź, co warto o nich wiedzieć.

Wyróżnij swoją torbę papierową  nadrukiem, inwestując w jakość

Oryginalne, ciekawe logo firmy umieszczone na papierowej torbie reklamowej nie wystarczy, aby zatrzymać klienta. Niemniej ważna jest bowiem jakość wykonania samej torby. Nasze produkty wyróżnia ich sposób produkcji: torby reklamowe sklejamy z papieru wcześniej zadrukowanego w technologii offsetowej, co pozwala na wykonanie druku od krawędzi do krawędzi. Możliwości konfigurowania wielu detali torby to kolejna cecha, wyróżniająca nasze wyroby. Zwróć uwagę na papier, użyty do redukcji torby. W naszych produktach stosujemy wysokogatunkowy, trzykrotnie powlekany papier matowy, spełniający najwyższe wymagania estetyczne i wytrzymałościowe.

Zwróć uwagę na wykończenia i wzmocnienia torby reklamowej

Wyróżniająca się torba papierowa to również torba odpowiednio wykończona i wzmocniona. Oferujemy laminowanie folią błyszczącą, zapewniającą soczyste kolory oraz wysoki kontrast, laminowanie folią matową, dającą stonowany, łagodny efekt, a także mniejszą intensywność kolorów oraz laminowanie folią matową z lakierowaniem wybiórczym z połyskiem wybranych detali. Istnieje również możliwość zadruku wnętrza torby. W naszych torbach reklamowych stosujemy wzmocnienia z kartonu dla dna torby oraz górnego pasa, gdzie instalowane są uchwyty. Torba wytrzyma obciążenie nawet dziesięciu kilogramów.

Równie ważne co sama torba są jej… rączki. Mogą być wykonane ze sznurka bawełnianego lub polipropylenowego w różnych kolorach. Na zakończeniach rączek dodaliśmy zaciskane estetyczne czarne lub bezbarwne końcówki T-lace, które z powodzeniem zastępują nieprofesjonalne popularne supły. Długość rączek może być dowolna.