Spośród wielu różnych rodzajów kalendarzy w biurze najlepiej sprawdzi się kalendarz biurkowy, dzięki któremu zaplanowane spotkania i umówione wizyty będziesz mieć wciąż na wysokości wzroku. Bez trudu wpasujesz kolejne spotkanie w już stworzony grafik i ułożysz dogodny dla ciebie plan tygodnia. Sprawdź, jakiego rodzaju kalendarze biurkowe oferujemy.

Czym charakteryzuje się kalendarz biurkowy wieloplanszowy jednostronny?

Kalendarz biurkowy wieloplanszowy jednostronny posiada plansze zadrukowane wyłącznie z jednej strony. Na awersie znajduje się zdjęcie bądź wybrana lub zaprojektowana grafika reklamowa i kalendarium miesiąca. Plansze zawieszone są na spirali metalowej. Pole do umieszczenia reklamy firmy znajduje się na podstawie kartonowej, z obydwu stron, tuż pod kalendarium. Kalendarz biurkowy wieloplanszowy jednostronny nie wymaga obracania kalendarza przy zmianie miesiąca, a także posiada większą objętość i wagę niż kalendarz biurkowy dwustronny.

Jakie są zalety kalendarza biurkowego wieloplanszowego dwustronnego?

Kalendarz biurkowy wieloplanszowy dwustronny posiada plansze zadrukowane z obydwu stron. Na awersie kalendarza znajduje się grafika reklamowa oraz kalendarium danego miesiąca, a na rewersie ten sam zestaw dla kolejnego miesiąca. Plansze zawieszone są na wytrzymałej i estetycznej spirali metalowej. Tego typu kalendarz wymaga oprócz przewracania plansz co miesiąc dodatkowego obracania całego kalendarza w poziomie.

Czym charakteryzuje się kalendarz biurkowy jednoplanszowy z kalendarium zrywalnym?

Kalendarz biurkowy jednoplanszowy z kalendarium zrywalnym posiada dwunastu kartkowe jednostronne dwukolorowe kalendarium zrywalne. Na kartonowej podstawie z obydwu stron znajdują się pola do umieszczenia reklamy firmy, przy czym frontowe pole reklamowe jest dwukrotnie mniejsze niż tylne. Zaletami kalendarza są niski koszt wykonania kalendarza, niska objętość i waga kalendarza, a także krótki czas realizacji.

Bez względu na rodzaj kalendarza biurkowego stosujemy do ich wydruku technologię druku offsetowego, zapewniającą dużą ilość detali, gładkie przejścia tonalne oraz równomierność natężenia kolorów. Technologia nadruku cyfrowego zapewnia z kolei krótki czas realizacji zlecenia oraz korzystną cenę, przy zamówieniach w przedziale od jednej do kilkuset sztuk. Do druku kalendarzy planszowych na spirali stosujemy najwyższej jakości papier powlekany z połyskiem lub matowy. Spirala może być w innym kolorze niż standardowo biały.