wobbler

Podstawą działań marketingowych każdej firmy jest skuteczna reklama. Jak wynika z badań, wystarczy zwrócić uwagę klienta jedynie na kilka sekund, by podjął on szybką decyzję zakupową. Nie jest to jednak proste, szczególnie wśród sklepowych półek, na których mnogość produktów utrudnia wyróżnienie tego konkretnego. Z tego powodu coraz chętniej stosowaną formą reklamy są wobblery. Dowiedz się, co to takiego.

Wobbler jest rodzajem reklamy, która najczęściej można spotkać w przestrzeni sklepowej. Charakteryzuje się ona tym, że się porusza, o czym świadczy zresztą etymologia słowa. Wobble w języku angielskim oznacza bowiem nierównomierne poruszanie lub kiwanie. Materiał reklamowy umieszcza się na kartoniku lub płytce z tworzywa sztucznego, a następnie przytwierdza go do elementu, który umożliwia ruch w wyniku podmuchu wiatru bądź też dotyku. Tak przygotowaną reklamę montuje się do do półek sklepowych w celach promocji eksponowanego towaru. Ich elastyczny sposób zawieszenia pozwala im odginać się w dowolny sposób i wracać do pierwotnego położenia. Ze względu na zasięg kiwak reklamowy, dociera do wszystkich klientów, a dzięki nietypowej formie przyciąga wzrok i wpływa na wybory zakupowe. Jest to zatem niezwykle skuteczna forma reklamy, dlatego też coraz częściej można się z nią spotkać.

W naszej ofercie znajdują się tradycyjne wobblery okrągłe, jednak na specjalne zamówienie oferujemy także inne kształty. Treść reklamowa umieszczana jest na wysokiej klasy wielokrotnie powlekanym papierze bezdrzewnym o jedwabistej powierzchni, co gwarantuje doskonały kontrast między tekstem i ilustracjami. Charakteryzuje się on ponadto równomiernym, obustronnym powleczeniem, bardzo dobrą stabilnością wymiarową oraz wysoką nieprzezroczystością. Wszystko to sprawia, że umieszczona na nim reklama jest niezwykle estetyczna i doskonale widoczna. 

Wobbler nazywany inaczej kiwakiem reklamowym to ruchoma reklama, która wyróżnia produkt wśród sklepowych półek i sprawia, że klienci częściej po niego sięgają. Nie dziwi więc fakt, że jest ona chętnie wykorzystywana przez firmy, którym zależy na skuteczności swoich działań marketingowych.