notes

Pamięć ludzka jest ulotna, a w natłoku obowiązków trudno zapamiętać wszystkie rzeczy, jakie mamy do wykonania. Z tego powodu warto się wspomóc poprzez robienie notatek. Choć w dzisiejszych czasach mamy możliwość zapisu ważnych danych w telefonach, w dalszym ciągu trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez tradycyjnego notesu. Z naszego wpisu dowiesz się, dlaczego notes należy do istotnych akcesoriów firmowych.

Zalety z posiadania tradycyjnego notesu

Mimo że żyjemy w dobie mediów cyfrowych i dużą część danych i notatek przechowujemy w komputerach i smartfonach, w dalszym ciągu trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez tradycyjnego notesu. Pozwala on na szybkie zanotowanie potrzebnych informacji i zawsze jest pod ręką. Ponadto nie jest zależny od dostępu do sieci i niestraszne mu rozładowanie baterii. Dzięki niemu nie trzeba obciążać pamięci dużą ilością informacji, wystarczy bowiem otworzyć notes na wybranej dacie, by stworzyć uporządkowany plan dnia. Wszystko to sprawia, że jest on drukowanym gadżetem, którego nie może zabraknąć w pracy biurowej. 

Notes dobrym sposobem na promocję firmy

Notes nie tylko ułatwia pracę, ale jest także doskonałym sposobem na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Może być on wręczany nie tylko pracownikom, ale także klientom. Dzięki umieszczeniu na nim logo, danych firmy, a także innych istotnych informacji, przyczynia się on do budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. W oczach klienta świadczy o profesjonalizmie i wysokim poziome firmy. Z pewnością warto więc zadbać o to, aby był on nie tylko praktyczny, ale i estetyczny. 

W ofercie drukarni Designer znajdują się notesy klejone z boku lub z góry. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju, wyrywanie kartek jest bezproblemowe, a dodatkowo usztywniony karton zapewnia notesom dużą wytrzymałość. Drukowana na papierze kredowym okładka laminowana folią gwarantuje nie tylko trwałość, ale także dużą estetykę. Wszystko to sprawia, że notes tego typu jest doskonałą wizytówką firmy.

Nie ulega wątpliwości, że spersonalizowane notesy to istotne akcesoria firmowe, które nie tylko usprawniają pracę, ale przyczyniają się także do budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i są doskonałym sposobem na dodatkową reklamę.