Jedną z ważniejszych, a jednocześnie bardziej pracochłonnych czynności wykonywanych w każdym biurze jest adresowanie kopert. Korespondencja firmowa obejmuje bowiem nie tylko pisma urzędowe, ale także zapytania ofertowe, a nawet okolicznościowe życzenia świąteczne. Aby poradzić sobie z tak dużą ilością wysyłanych pism, najlepiej zainwestować w koperty drukowane, które ułatwią pracę i wpłyną na pozytywny wizerunek firmy. Dowiedz się, jak powstają na druki na kopertach.

Dlaczego warto zainwestować w koperty drukowane?

Adresowanie kopert może być bardzo czasochłonne. Poza tym ręczne wpisywanie danych w dzisiejszych czasach nie świadczy o profesjonalizmie. Na szczęście właściciele firm coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest dbałość o szczegóły, które wpływają na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Z tego powodu zdecydowana większość z nich decyduje się na to, aby firmowe koperty były spersonalizowane, co oprócz walorów estetycznych ma również funkcje reklamowe. Z tego powodu niezwykle popularne są obecnie estetyczne koperty z nadrukiem.

Na kopertach drukowanych oprócz podstawowych danych można umieścić logo firmy, a także dowolny napis. Dzięki temu koperta jest spersonalizowana i nie trzeba wpisywać na niej ręcznie danych firmy. Aby jednak efekt nadruku był w pełni zadowalający, warto powierzyć to zadanie sprawdzonej drukarni. 

Druk cyfrowy wysokiej jakości

W ofercie naszej drukarni znajdują się koperty w wielu formatach i gramaturach papieru. Posiadamy koperty pełne lub z oknem, otwierane z góry lub z boku, co daje liczne możliwości personalizacji. Stosujemy kolorowy, wysokiej jakości druk cyfrowy, który sprawia, że informacje są doskonale widoczne, a do tego nadruk charakteryzuje się dużą estetyką, co przekłada się na pozytywny wizerunek firmy. Nadruki w tej technologii umieszczane są na kopertach dzięki wykorzystaniu technologii laserowej. Do drukarki za pomocą komputera przesyłane są dane, które następnie przenoszone są na podłączony do tonera cylinder. W trakcie pracy ulega on naświetleniu, dzięki czemu przenosi treści na papier lub inny nośnik. Dzięki temu można wykonać materiały reklamowe wysokiej jakości w szybkim czasie i w niewielkim nakładzie, a jednocześnie w korzystnej cenie.

Podsumowując, koperty drukowane to doskonały sposób na oszczędność czasu, a jednocześnie na budowanie pozytywnego wizerunku firmy.